https://www.laczynaspilka.pl/pilka-d...-odwolawczego1
Z tego komunikatu wrzuconego przez PZPN i znalezionego przez Malka jasno wynika, że z dniem 29 Listopada zapadła ostateczna decyzja (choć to tylko PZPN może przy flaszce da się załatwić nagiecie przepisów) . Nasz klub mając za prezesa byłego szefa akademii, nie potrafi zdobyć złotej gwiazdki, czegoś z czym małe biedne klubiki nie miały problemu...
Decyzja o odmowie zapadła 7 llistopada, odwolanie wysłano 19 listopada:
https://twitter.com/akademiawisly/st...443632640?s=09
W zasadzie oba punkty niczego nie wyjaśniają i są przyznaniem się do v winy.
Punkt pierwszy: panie władzo proszę nie karać mnie mandatem za przejechanie skrzyżowania na czerwonym świetle. Zrobiłem to tylko i wyłącznie przez swojego gapiostwo i nie uwagę.
Punkt drugi : mandat za brak ważnego OC uważam za niesłuszny. Co prawda nie posiadałem OC na pojazd X, posiadalem jednak OC na pojazd Y, który to używam zamiennie z pojazdem Y, których obu jestem współwłaścicielem wraz z małżonką (posiadam do niego pełne prawa).
Ciekawi mnie kiedy też przeczytają /odniosą się do komunikatu z 29 Listopada?