tomasz_19 napisał(a):

|
Najgorsze jest to, że Silva oraz Chuca ciągle grają na nie swoich pozycjach. Ani Stolar nie miał pomysłu na nich, ani Skowronek nie pokazuje żeby miał, chociaż ostatnio Chuca grał na OP i grał nawet nawet.
|
No, Skowronek to miał tyle okazji, żeby te pomysły zrealizować, ze ho ho.