Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22153
Stary 05.12.2019, 20:39
Skoro czas w TSie zatrzymał się w epoce PRLu i ciągle jest do dupy (to fakt), to dlaczego nagle teraz jest wielki skowyt i wylewanie żali, a nie był poruszany temat już wiele lat temu ?
Odpowiedz cytując