FraMat napisał(a):

^
A Zieńczuk by nie chciał wrócić? Albo Kosa? Przypominam, że gdzieś tam jeszcze jest Uche
|
Kosa chciał rok temu, deklarował się na twitterze.
Brożek
Kosowski - Boguski - Sarki
Ależ byłby kwartet ofensywny. Jeszcze tylko wehikuł czasu i puchary nasze.