kotyrek napisał(a):

Serek od ratowania/wyprowadzania na prostą są ci ludzie:
Zarząd TS Wisła Kraków
Rafał Wisłocki â Prezes Zarządu
Piotr Piecuch
Paulina Kujawa
Małgorzata Solarz-Kulbicka
Dorota Gburczyk-Sikora
Robert Zaczkiewicz
Piotr Snopkowski
Tomasz Ordys
Łukasz Krupa
To oni mają wymyślić plan, dostarczyć dokumenty, zdobywać pieniądze, zrestrukturyzować TS. itp.
Moje myślenie jest takie: kibice są od kibicowania, zarzad od zarządzania...nie możemy tego mieszać. Nie oczekuj że kibice rzucą sie do robienia roboty państwa wymienionych powyżej. Tylko tyle...
|
I wszyscy ci ludzie doją stowarzyszenie?