Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22137
Stary 05.12.2019, 15:09
Kolejny raz mam napisać, że to nieprofesjonalne i nie ma na to żadnego wytłumaczenia? Jak mam czytelniej napisać, byście nie odbierali moich postów jako obrony tej sytuacji?

Piszę jedynie dodatkowo, już odchodząc od ewidentnego błędu kogoś z klubu, że dziwne jest, by taka rzecz decydowała o "gwiazdce". Z tego co wiem, to zaświadczenia zostały dostarczone, a sam klub miał na to odpowiedni czas i terminu dotrzymał. Gdyby był podany nieprzekraczalny termin, brak możliwości odwołania, to oczywiście sytuacja byłaby zrozumiała.
Odpowiedz cytując