Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22130
Stary 05.12.2019, 13:55
Nikt nie udaje, że nie potrzeba zmian. Tyle, że oprócz klepania w klawiaturę możemy coś zrobić, pomóc - ale trzeba chęci, poświęcenia swojego czasu. Tu już jest problem, prawda?

I ciągle ta sama śpiewka - "niech ten zrobi, niech tamten załatwi, niech ONI to zrobią". A ja sobie ocenię, że ktoś jest za krótki w uszach i powyzywam ludzi od kretynów

Dobra, nie ma sensu, mam inne wyobrażenie na pewne sprawy, chciałbym - może naiwnie - żeby ludzie bardziej angażowali się w sprawy klubu ogólnie, Socios, SA czy TSu...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 05.12.2019 o godz. 13:58.
Odpowiedz cytując