Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22129
Stary 05.12.2019, 13:44
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ucieszy Cię to?
Nie, ale nie ma też większego sensu udawanie że bez zmian (w sensie - wywalenia większości działaczy i restrukturyzacji) ktokolwiek pomoże. Problemy są strukturalne, ściepy nie pomogą, żerowanie/zniszczenie SA też.

Wisłocki jest na coś takiego za krótki w uszach. Niech TS ZATRUDNI specjalistę od restrukturyzacji. Szukanie wśród Wiślaków frajera który za darmo będzie się użerał z tymi kretynami jest bezcelowe.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.12.2019 o godz. 13:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując