serek.c2 napisał(a):

Nie, ale nie ma też większego sensu udawanie że bez zmian (w sensie - wywalenia większości działaczy i restrukturyzacji) ktokolwiek pomoże. Problemy są strukturalne, ściepy nie pomogą, żerowanie/zniszczenie SA też.
Wisłocki jest na coś takiego za krótki w uszach. Niech TS ZATRUDNI specjalistę od restrukturyzacji. Szukanie wśród Wiślaków frajera który za darmo będzie się użerał z tymi kretynami jest bezcelowe.