Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22126
Stary 05.12.2019, 13:34
krysztal napisał(a):Wyświetl post
To może trzeba szukać szerzej a nie tylko wśród Wiślaków?Obidziński przyszedł z zewnątrz do SA .Do TS to trzeba konkretnego menagera a nie działacza
Nigdzie nie pisałem o kolejnym tabunie "działaczy". Jeśli stać Cię na zatrudnienie menedżera z zewnątrz, to proszę bardzo. Myślę po prostu, że znajdziesz takiego wśród Wiślaków.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 05.12.2019 o godz. 13:38.
Odpowiedz cytując