krysztal napisał(a):

|
To może trzeba szukać szerzej a nie tylko wśród Wiślaków?Obidziński przyszedł z zewnątrz do SA .Do TS to trzeba konkretnego menagera a nie działacza
|
Nigdzie nie pisałem o kolejnym tabunie "działaczy". Jeśli stać Cię na zatrudnienie menedżera z zewnątrz, to proszę bardzo. Myślę po prostu, że znajdziesz takiego wśród Wiślaków.