Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22125
Stary 05.12.2019, 13:24
Cytat:
Jest nas w Socios sporo, z taką grupą ludzi można wiele. Możemy przecież wymyślić jakiś plan dla ratowania/profesjonalizacji TSu i mieć w przyszłości wpływ na jego funkcjonowanie... Trzeba tylko chętnych, mądrych ludzi. Znajdą się?

A czy TS sam siebie chce ratować/profesjonalizować? Bo mi się wydaje, że im bardzo dobrze w swoim wymyślonym uniwersum i życiem w przekonaniu, że od 1975 roku nic się nie zmieniło.
Odpowiedz cytując