Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22118
Stary 05.12.2019, 10:35
Co do szkółki :

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14598967

Dramat jak ten TS jest zarządzany, nikt chyba nie ma wątpliwości, że jak trafimy do IV ligi to pod ich wodzą będziemy tam gnic lata...

Jeszcze co do TSu i jego menedżerów :

http://www.bialagwiazda.com.pl/rezerwacja

Nie wiedziałem, że w 2019 roku jest jeszcze jakiś hotel w cywilizowanym świecie, który nie współpracuje z żadną stroma rezerwacyjna typu bookingu.com. Tylko przez telefon albo ich super formularz możliwe są rezerwację..

Jak myślicie ile tysięcy potencjalnych złotych od pijanych Angoli, przechodzi nam każdego roku koło nosa?
Ddf
Odpowiedz cytując