Co do szkółki :
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14598967
Dramat jak ten TS jest zarządzany, nikt chyba nie ma wątpliwości, że jak trafimy do IV ligi to pod ich wodzą będziemy tam gnic lata...
Jeszcze co do TSu i jego menedżerów :
http://www.bialagwiazda.com.pl/rezerwacja
Nie wiedziałem, że w 2019 roku jest jeszcze jakiś hotel w cywilizowanym świecie, który nie współpracuje z żadną stroma rezerwacyjna typu bookingu.com. Tylko przez telefon albo ich super formularz możliwe są rezerwację..
Jak myślicie ile tysięcy potencjalnych złotych od pijanych Angoli, przechodzi nam każdego roku koło nosa?