Ogryzek napisał(a):

|
Ja myślę że szukamy walczaków do środka pomocy. Mamy generalnie "miękkich" technicznych piłkarzy. Potrzebujemy kogoś kto ma dobre warunki fizyczne. I stąd może ten transfer.
|
Mam podobne zdanie. Szkoda że chłop nie jest młodszy, ale pewnie kontraktu nie dostanie na 5 lat a raczej między 0,5 a 1,5 lat więc i ryzyko nie jest wielkie.
Pisałem już wcześniej że brakuje na "6" jakiegoś zabijaki, taki będzie nam niezbędny, szczególnie z grupie spadkowej.