Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85710
Stary 05.12.2019, 10:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę że szukamy walczaków do środka pomocy. Mamy generalnie "miękkich" technicznych piłkarzy. Potrzebujemy kogoś kto ma dobre warunki fizyczne. I stąd może ten transfer.
Mam podobne zdanie. Szkoda że chłop nie jest młodszy, ale pewnie kontraktu nie dostanie na 5 lat a raczej między 0,5 a 1,5 lat więc i ryzyko nie jest wielkie.
Pisałem już wcześniej że brakuje na "6" jakiegoś zabijaki, taki będzie nam niezbędny, szczególnie z grupie spadkowej.

Odpowiedz cytując