|
Wg mnie typ będzie dobrym uzupełnieniem dla wiecznie kontuzjowanego Bashy. Jeżeli oczywiście do nas przyjdzie.
Tak na marginesie... jeżeli ktoś uważa, że mamy dobrze obsadzony środek pola (zwłaszcza def. pomocnik) to jest chyba niespełna rozumu.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|