|
No tak tylko że to wcale nie oznacza że oni tych pieniędzy nie mogą się domagać bezpośrednio od SA.Po prostu w razie spadku miasto i TF tych pieniędzy nie dostaną z puli praw TV od ekstraklasy.Dlatego Obi myślał że to dobra karta przetargowa do rozmów z miastem i TF ale najwyrażniej oni mają wyje...e na tą kasę i bardziej im zależy na upadku SA niż na tych pieniądzach.Może faktycznie chodzi o te grunty TS?W końcu upadek SA to i upadek TS
|