Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22111
Stary 04.12.2019, 15:04
Według mnie nie ma żadnego planu B, bo z jakiej paki? długi magicznie nie znikną, a nie będzie z czego ich spłacać, ewentualny "czwarty do brydża" prędzej wejdzie do spółki by uratować ekstraklasę, a nie żeby tylko dokładać do egzystencji w I lidze. Powiedziawszy to wszystko, ja osobiście nie wierze, że spadniemy, moim zdaniem mamy po prostu sezon podobny do tego co miała Pogoń 2 lata temu, ale ilość pecha czy błędów prędzej czy później się odwróci w drugą stronę, bo na papierze (choć wiadomo, że wzmocnienia są potrzebne) to wcale nie wygląda to jak skład Miedzi czy Sosnowca.
Odpowiedz cytując