Wyświetl pojedynczy post
zuko1234
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22108
Stary 04.12.2019, 11:48
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
No, rzeczywiście, Wisła jest teraz mega potęgą. Teraz klasyki z udziałem Wisły są klasykami tylko i wyłącznie dlatego, że kiedyś tak je nazywano.

i może dlatego też, że przychodzi na nie średnio (strzelam nie pamiętam dokładnie statystyk) ponad 20tys ludzi.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując