TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
No, rzeczywiście, Wisła jest teraz mega potęgą. Teraz klasyki z udziałem Wisły są klasykami tylko i wyłącznie dlatego, że kiedyś tak je nazywano.
|
i może dlatego też, że przychodzi na nie średnio (strzelam nie pamiętam dokładnie statystyk) ponad 20tys ludzi.