Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 03.12.2019, 17:50
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Chyba sam sobie zaprzeczasz. Osiągnęliśmy coś niebywałego. Porażka za porażką, gówniana defensywa, gówniana ofensywa. Tak teraz patrzę na ten zeszły sezon i brak 6-7 pkt w pozostałych meczach w tym roku, i możemy ... Dodać do tego, że więcej jak 1,5 pkt/mecz to punktowaliśmy w sezonie mistrzowskim... Co 07 zrobił z tą ekipą(wcale nie najgorszą w lidze, jeśli patrzymy na kadrę np. Górnika, Rakowa) to jest coś trudnego do ogarnięcia.
Dlaczego zaprzeczam ? Kadra nie jest taka zła i prawda jest ze Stolarczyk strasznie ta runde zawalił i prawda ze musimy zdobyc punkty na jesien 6 byłoby mega aby realnie myslec o wiosnie.

Rozumiem tez ze trudno było po tym co zrobił w tamty sezonie zwolnic Stolarczyka ale faktem jest ze zrobiono to za pożno.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując