Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 03.12.2019, 17:30
Chyba sam sobie zaprzeczasz. Osiągnęliśmy coś niebywałego. Porażka za porażką, gówniana defensywa, gówniana ofensywa. Tak teraz patrzę na ten zeszły sezon i brak 6-7 pkt w pozostałych meczach w tym roku, i możemy ... Dodać do tego, że więcej jak 1,5 pkt/mecz to punktowaliśmy w sezonie mistrzowskim... Co 07 zrobił z tą ekipą(wcale nie najgorszą w lidze, jeśli patrzymy na kadrę np. Górnika, Rakowa) to jest coś trudnego do ogarnięcia.
Odpowiedz cytując