For_FuN_ napisał(a):

|
1 pkt i 5 pkt więcej. Sosnowiec miał "zaledwie" 9 porażek i o 7 więcej strzelonych goli(a jacy parodyści tam grali to chyba nie muszę mówić)...
|
Dlatego dla nas jest szansa bo takich parodystów nie mamy tylko i az musimy zdobyc punkty na jesien 4-6 i bedzie dobrze.