Karherop napisał(a):

|
Pogoń 2 lata temu odrobila stratę 8 punktów do bezpiecznego miejsca finalnie zdobywając w 18 spotkaniach 20 punktów więcej niż Sandecja i 16 punktów więcej niż Bruk bet.
|
Warto podać inną statystykę, rok temu spadkowicze mieli więcej punktów od nas(po 17 kolejkach)... a były to zespoły absolutnie tragiczne(zwłaszcza Sosnowiec).