Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
 
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 03.12.2019, 14:38
My nie patrzmy juz na Korone czy Arke, My musimy zaczac wygrywac , nie wazne czy to Gornik, łks czy nawet Pogon , przedewszystkim poprawic gre w ofensywie, juz nie mamy zbyt wielu opcij , wiec nie pozostaje nic innego jak stawiac na Bukse...
Odpowiedz cytując