Temat
:
[XVII kolejka]Lechia Gdańsk Wisła Kraków, 01-12-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline
#
108
03.12.2019, 14:38
My nie patrzmy juz na Korone czy Arke, My musimy zaczac wygrywac , nie wazne czy to Gornik, łks czy nawet Pogon , przedewszystkim poprawic gre w ofensywie, juz nie mamy zbyt wielu opcij , wiec nie pozostaje nic innego jak stawiac na Bukse...
goodbay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goodbay
Znajdź inne posty napisane przez goodbay