Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 03.12.2019, 11:36
Dlatego jak pisałem wcześniej - kto wie, czy ta zjebana akcja przez Carlosa w 81 min to nie jest samobójstwo dla nas.
Jeden dobry strzał mógł odmienić całą serię i zmienić chłopakom głowy.

Po wywalczonym 1:1 jechalibyśmy w całkiem innym nastawieniu psychicznym i wiarą w siebie do Górnika.

Ale jest jak jest i z nożem na gardle oba mecze trzeba wygrać.
Marginesu na błąd już nie ma.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.12.2019 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując