Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 03.12.2019, 11:30
OnizukaTSW napisał(a):Wyświetl post
A jakie ma znaczenie czy strzelimy jako pierwsi bramkę z akcji czy z karnego?
Ma gigantyczne znaczenie psychologiczne, a to jest teraz nasz największy problem. Wpadnie pierwsza bramka po dobrej akcji i chłopaki poczują że mogą, że jednak potrafią.

@Griszka30KR - ja myślę że mogłoby by być 3-1 Nie mamy składu na puchary, naszymi największymi problemami są wiekowość kadry i brak ławki, ale nie odstajemy też jakoś straszliwie od średniej w optymalnym składzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.12.2019 o godz. 11:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując