OnizukaTSW napisał(a):

|
A jakie ma znaczenie czy strzelimy jako pierwsi bramkę z akcji czy z karnego?
|
Ma gigantyczne znaczenie psychologiczne, a to jest teraz nasz największy problem. Wpadnie pierwsza bramka po dobrej akcji i chłopaki poczują że mogą, że jednak potrafią.
@Griszka30KR - ja myślę że mogłoby by być 3-1

Nie mamy składu na puchary, naszymi największymi problemami są wiekowość kadry i brak ławki, ale nie odstajemy też jakoś straszliwie od średniej w optymalnym składzie.