Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 03.12.2019, 11:02
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wisła jest teraz w innym punkcie niż w meczach z Arką i Rakowem, które też nie były pogromami i remisy były nawet wtedy w zasięgu.
Boże, Wolfy, jakich Ty jesteś imbecylem to głowa mała. Oglądałeś te mecze?
Przecież my nawet żadnej składnej akcji nie umieliśmy zrobić.
Odpowiedz cytując