wolfy napisał(a):

|
Wisła jest teraz w innym punkcie niż w meczach z Arką i Rakowem, które też nie były pogromami i remisy były nawet wtedy w zasięgu.
|
Boże, Wolfy, jakich Ty jesteś imbecylem to głowa mała. Oglądałeś te mecze?
Przecież my nawet żadnej składnej akcji nie umieliśmy zrobić.