Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 03.12.2019, 10:44
kbr napisał(a):Wyświetl post
Dlatego, że przegraliśmy 10 spotkań z rzędu?
A zdajesz sobie sprawę że główną przyczyną była plaga kontuzji, gdzie żadnych dwóch meczy nie zagraliśmy tym samym składem i dopiero teraz kluczowi zawodnicy dochodzą do formy? I że dopiero teraz piłkarze pod wodzą nowego trenera zaczynają dobrze grać?

Jeżeli Twoim argumentem jest to że seria przegranych będzie trwała wiecznie to nie masz żadnych argumentów, bo nawet czysto statystycznie jest to praktycznie niemożliwe, każda kolejna porażka jest mniej prawdopodobna.

Wisła jest teraz w innym punkcie niż w meczach z Arką i Rakowem, które też nie były pogromami i remisy były nawet wtedy w zasięgu. Teraz jesteśmy po dwóch meczach z czołówką ligi która bardzo się z nami męczyła, przy czym z Lechią byliśmy wyraźnie lepsi.

Jest coś takiego jak forma zespołu i ma ona znaczenie. Nie ogarniesz tego patrząc na livescore.

Porażka z Górnikiem nie jest bardzo prawdopodobna, myślę że może to być dobry mecz dla nas, ale czas pokaże. Na pewno jest to zespół na zbliżonym do nas poziomie, nie to co aktualnie Śląsk czy Lechia. Niech zagrają tak jak ostatni mecz a o trzy punkty jestem spokojny. Myślę że pierwsza bramka z akcji nas odblokuje.

W ogóle płacze jak to będziemy w dupie jak przegramy kolejny mecz brzmią żałośnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.12.2019 o godz. 10:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując