Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 02.12.2019, 22:51
Mecze w Zabrzu i w Łodzi wydają się być kluczowe. Musimy tam jakoś wyszarpać 6 punktów, pozwoli to odbić się od dna i nieco spokojniej przezimować.
Na wiosnę mamy wyjazdy do Lubina, Gliwic, Gdyni i pasiastych szmat. Do tego Lech, Legia, Jaga. O punkty nie będzie łatwo.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując