krysztal napisał(a):

|
Wiem że serce podpowiada co innego ale wystarczy spojrzeć na statystyki, na heat mape.Jedyny celny strzał to ten Maka z kilkunastu metrów o którym nawet nikt nie mówi.Przecież sam Haraslin miał dwie sety czy dwusety jak ty to nazywasz.Sytuacje owszem były ale nic nie wpadło.W obronie na pewno lepiej ale też nadzialiśmy się na kilka kontr.I o to głównie chodzi.Na chwilę obecna nie trzeba nas cisnąć nie wiadomo jak bo i tak wcześniej czy póżniej popełnimy błąd przy wyprowadzaniu piłki i można nas łatwo skontrować.Było tych straconych piłek mniej więc nadzieja taka że idzie to w dobrym kierunku
|
Heat mapy są podobne dla obu drużyn. Statystyka strzałów jest z definicji kompletnie niewiarygodna w oderwaniu od meczy, taki strzał Pawłowskiego zmierzający w światło bramki zblokowany pechowo przez kolegów nie idzie jako celny, balonik puszczony w koszyczek Buchalika to celny strzał.