Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22102
Stary 02.12.2019, 20:45
JEŚLI kogoś np. użytkownika Delgado podejrzewał bym, że pisze w imieniu "kogoś innego" to zamiast TS/WSH itd zaryzykowałbym i postawił na ... Kwietnia
Odpowiedz cytując