Wyświetl pojedynczy post
zgrywus
Junior Member
 
Od: 08.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22098
Stary 02.12.2019, 18:27
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Należałoby się skupić na planie ratowania klubu po spadku do I ligii... ale ego binarnego i żeglarza tego nie zakłada, królewicz będzie znów się napinał z randomowymi żydami na tt, a człowiek z żeglarską fryzurą znowu zapoda jakąś korpogadką, albo pojedzie na rowerze .... wie gdzie w barwach i wrzuci to na insta
Aha, jasne. Zabawne, że złego słowa nie powiesz o dwóch takich, co na odchodnym zatrudnili w TS kilka/naście konkubin i tym podobnych.

Gdybyś za każde swoje forumowe jojczenie wrzucał do kasy 50pln to byśmy byli potentatem ligi.
Odpowiedz cytując