|
O poprawie gry nie ma co pisać, bo mecz został przegrany. Zaraz zresztą w Zabrzu zobaczymy czy rzeczywiście taka nastąpiła. Można w sumie podziękować Nalepie za te 2 niecelne główki(bo to były setki). Lechia była fatalnie dysponowana, ale stoperzy grali bdb mecz.
Jeżeli w najbliższych meczach nie zdobędziemy minimum 6 pkt to już powoli można szykować się do spadku. O dalszych porażkach nie mówię(i sobie ich nie wyobrażam). Na chwilę obecną w pozostałych 20 spotkaniach musimy punktować na poziomie 1,6 pkt/mecz, żeby marzyć o pozostaniu w Ekstraklasie. Ostatni raz to chyba Wdowczyk miał takie zdobycze.
|