Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 02.12.2019, 16:25
O poprawie gry nie ma co pisać, bo mecz został przegrany. Zaraz zresztą w Zabrzu zobaczymy czy rzeczywiście taka nastąpiła. Można w sumie podziękować Nalepie za te 2 niecelne główki(bo to były setki). Lechia była fatalnie dysponowana, ale stoperzy grali bdb mecz.

Jeżeli w najbliższych meczach nie zdobędziemy minimum 6 pkt to już powoli można szykować się do spadku. O dalszych porażkach nie mówię(i sobie ich nie wyobrażam). Na chwilę obecną w pozostałych 20 spotkaniach musimy punktować na poziomie 1,6 pkt/mecz, żeby marzyć o pozostaniu w Ekstraklasie. Ostatni raz to chyba Wdowczyk miał takie zdobycze.
Odpowiedz cytując