it napisał(a):

Mam też wrażenie, że szukał tego wolnego rogu, bo dwóch obrońców Lechii jechało już wślizgiem by zablokować strzał.
Strzelał w jedyne wolne miejsce w tym ułamku sekundy, niestety trafił nieczysto, co przełożyło się na niecelny strzał.
|
i dobrze szukał, bo miał 1/3 bramki wolną. Tyle że chujowo uderzył
