szprotson napisał(a):

|
najlepszą bezsprzecznie sytuacje miał Silva. Niestety źle trafił w piłke.
|
Mam też wrażenie, że szukał tego wolnego rogu, bo dwóch obrońców Lechii jechało już wślizgiem by zablokować strzał.
Strzelał w jedyne wolne miejsce w tym ułamku sekundy, niestety trafił nieczysto, co przełożyło się na niecelny strzał.