Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 02.12.2019, 13:44
piotek napisał(a):Wyświetl post
Wolfy, z tym 7 setkami bym się nie rozpędzał, ale zgadzam się, że Lechii mocno się wczoraj poszczęściło.

Chyba nikt jeszcze się zwrócił uwagi na prawdę arbitra - według mnie trochę po aptekarsku, a jednocześnie niekonsekwentnie (na korzyść Lechii). Czy przy akcji bramkowej nie był czasem w środku pola faulowany Basha? Ze swojej pozycji na stadionie nie byłem w stanie tego stwierdzić.
Był faulowany. Typowy stołeczek. Akcja powinna była być przerwana.
Teraz jednak już za późno.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując