|
Zgadzam się z przedmówcą coraz lepsze występny notuje młodzian. Jeszcze kilka takich solidnych meczów Pawłowskiego i jeszcze nam go ktoś kupi w okienku zimowym, a szkoda bo po rundzie wiosennej pewnie będzie wart więcej.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|