Szneka napisał(a):

|
Szkoda że gra. Mielibyśmy szansę zapewnić Mu regularną grę. Na teraz na pewno LO i dwaj stoperzy potrzebni.Stolarski nie gra w Legii - myślę, że na prawą stronę jak znalazł byłby. Stać by nas było na Niego?
|
W życiu. Nie oddadzą go za darmo a nas nie stać na kontrakt jaki mu Legia daje. Nie pozbędą się rezerwowego. To jest SF.