Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85691
Stary 02.12.2019, 11:48
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że gra. Mielibyśmy szansę zapewnić Mu regularną grę. Na teraz na pewno LO i dwaj stoperzy potrzebni.Stolarski nie gra w Legii - myślę, że na prawą stronę jak znalazł byłby. Stać by nas było na Niego?
W życiu. Nie oddadzą go za darmo a nas nie stać na kontrakt jaki mu Legia daje. Nie pozbędą się rezerwowego. To jest SF.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując