Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 02.12.2019, 11:31
Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka


Wolfy gdyby Wisła w taki sposób wygrała to bym nie histeryzował tylko się cieszył że w końcu coś drgnęło.Czy zagraliśmy tak jak nam Lechia pozwoliła?Tak.Na tyle nam wczoraj przeciwnik pozwolił.Nie mieli całkowitej kontroli nad meczem ale mieli rezerwy i gdyby była taka potrzeba to by nas przycisnęli.Tak gra Lechia w tym sezonie-oszczędnie.Traci stosunkowo mało bramek i mało strzela.My zagraliśmy na pewno lepiej niż w poprzednich meczach ale zobaczymy jak to będzie wyglądało na tle żaboli.Oni grają zupełnie inaczej.Dużo biegają i tym nas mogą zajechać.Zdziwił bym się gdyby efekty pracy Skowronka przyszły tak szybko bo to trener który jest w stanie coś wypracować w dłuższym okresie czasu a nie strażak
Odpowiedz cytując