|
Zastanawia mnie jedno- we Wrocławiu fajnie zagrał Silva teraz siedzi na ławie, Drzazga nie gra kilka spotkań a raptem wychodzi w pierwszym składzie. Jaki cel ma trener? Silva po wejściu , pomijając babola pokazał się nieźle z kolei Drzazga nie istniał. czy teraz jest czas na eksperymenty?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|