Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 02.12.2019, 10:57
Zastanawia mnie jedno- we Wrocławiu fajnie zagrał Silva teraz siedzi na ławie, Drzazga nie gra kilka spotkań a raptem wychodzi w pierwszym składzie. Jaki cel ma trener? Silva po wejściu , pomijając babola pokazał się nieźle z kolei Drzazga nie istniał. czy teraz jest czas na eksperymenty?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując