|
Lechia nam tak pozwolila? Na pewno nie chcieli zebysmy mieli tyle dosrodkowan, nawet tych z pola karnego po wejsciach skrzydlowych. Po prostu braklo lepszego dogrania pilki, klemenz mogl lepiej ulozyc glowe, mogli czasem pokusic sie o szybszy strzal, silva mogl uderzyc czysto w pilke.
Razi mnie jedynie kontra po zlym wybiciu buchalika.
Fakty sa takie ze graky duzo lepiej, nie gramy na utrzymanie pilki w obronie, tracimy mniej bramek i stwarzamy wiecej sytuacji.
Trzeba dac przepracowac przerwe zimowa trenerowi. Bedzie mial duzo wuecej czasu na poprawienie innych elementow
|