Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 02.12.2019, 10:22
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Zagraliśmy tak jak nam pozwoliła Lechia...
Obejrzyj mecz, potem komentuj. Lechia chciała kontrolować mecz i groźnie kontrować, a nie dawać się zamknąć na własnej połowie i rozpaczliwie wybijać piłki z linii. A i to nic by nie dało gdyby nie pech/brak umiejętności przy strzałach Pawłowskiego i Silvy. Gdyby Wisła tak wygrała to sam byś pierwszy histeryzował że na farcie.

Zapewniam Cię że plan Lechii nie polegał pozwalaniu na rozgrywanie Wiśle we własnym polu karnym i liczeniu na to że nie trafią. Zupełnie inaczej wyglądał ich mecz z ŁKS-em, tam faktycznie pełna kontrola, tutaj mokry pampers. Stokowiec chce zawsze zabić taki mecz, tutaj im to zupełnie nie wyszło. A kilka meczy Lechii Stokowca już obejrzałem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując