krysztal napisał(a):

|
Zagraliśmy tak jak nam pozwoliła Lechia...
|
Obejrzyj mecz, potem komentuj. Lechia chciała kontrolować mecz i groźnie kontrować, a nie dawać się zamknąć na własnej połowie i rozpaczliwie wybijać piłki z linii. A i to nic by nie dało gdyby nie pech/brak umiejętności przy strzałach Pawłowskiego i Silvy. Gdyby Wisła tak wygrała to sam byś pierwszy histeryzował że na farcie.
Zapewniam Cię że plan Lechii nie polegał pozwalaniu na rozgrywanie Wiśle we własnym polu karnym i liczeniu na to że nie trafią. Zupełnie inaczej wyglądał ich mecz z ŁKS-em, tam faktycznie pełna kontrola, tutaj mokry pampers. Stokowiec chce zawsze zabić taki mecz, tutaj im to zupełnie nie wyszło. A kilka meczy Lechii Stokowca już obejrzałem.