Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 02.12.2019, 10:08
Przecież zagraliśmy tak jak Lechia chciała, tak samo było w Białymstoku z Jagiellonią, a tu obserwuje to samo co wtedy z Jagą jakieś niezrozumiałe "podniecenie dobrą grą". Mieliśmy jedna sytuację, przypadkową Silvy, super mecz.
Odpowiedz cytując