Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22095
Stary 01.12.2019, 23:29
Dobra elo gaście światło, dzisiaj ostatecznie przestałem wierzyć w utrzymanie, lepsza gra tu nic nie zmieni, za dużo już przewalilismy i jesteśmy najgorsza drużyna w lidze, o 3 pkt zdystansowal nas nawet ŁKS.
Odpowiedz cytując