Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22094
Stary 01.12.2019, 23:21
Nie wiem, czy jest jakiś plan B.

W przypadku spadku tak naprawdę wszystko zalezy od wierzycieli. Musieliby zgodizć się na dalsze odroczenie spłaty długów, w przeciwnym wypadku spółka musi ogłosić upadłość.

Jakoś mi się nie widzi, żeby Majcher miał nam długi odroczyć.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując