Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85687
Stary 01.12.2019, 23:18
Tak patrząc na grę Sadloka przez ostatnie pół roku... Wygląda na to, że zakup przyzwoitego lewego obrońcy w lecie mógłby sprawic, że obecnie bylibyśmy w połowie tabeli. Niestety ten zawodnik to jest poziom trzeciej ligi
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując