|
Myślę, że to jest ostatni sezon w karierze Wasyla. Swoje osiągnął. Dziś głównie grzeje ławę przegrywając walkę o skład z Janickim. Myślę, że został tylko dlatego że dostał kontrakt na jaki liczył. W 1 lidze nikt mu takich pieniędzy nie da.
Oczywiście, to jest tylko hipoteza. Bo nie spadniemy do 1 ligi.
|