Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22092
Stary 01.12.2019, 23:03
Myślę, że to jest ostatni sezon w karierze Wasyla. Swoje osiągnął. Dziś głównie grzeje ławę przegrywając walkę o skład z Janickim. Myślę, że został tylko dlatego że dostał kontrakt na jaki liczył. W 1 lidze nikt mu takich pieniędzy nie da.
Oczywiście, to jest tylko hipoteza. Bo nie spadniemy do 1 ligi.
Odpowiedz cytując