Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 01.12.2019, 22:54
Jeden z lepszych meczy w naszym wykonaniu. Kiedy ostatnio oddaliśmy 15 strzałów na bramkę? Niestety mieliśmy dziś sporo pecha jak nasi piłkarze wyreczali obrońców Lechii. Kolejny mecz z teoretycznie słabszym rywalem, w dodatku konkurentem w walce o utrzymanie. Jak zagramy tak jak dziś + skuteczność, to powinno być dobrze.
Dla mnie dziś największe zaskoczenie na plus to... Chuca. Możecie mnie zlinczowac, ale jak dla mnie na prawdę bardzo solidny występ.
Mamy 4 punkty straty do bezpiecznego miejsca. Także jest źle, ale k.... Zluzujcie majty z tą panika. Przeciez z Koroną, Arka, LKS czy własnie Górnikiem będziemy jeszcze grać i tylko w tych meczach możemy im zabrać 3 pkt...
Odpowiedz cytując