SlawekS napisał(a):

|
Mecz OK. Szkoda, że Stolar został odsunięty tak późno.
|
Stolarczyk powinien zostać zwolniony już po 0:7 z Legią. Tak straciliśmy dwa najważniejsze mecze z Rakowem i Arką, w których zdobycie punktów było naszym obowiązkiem.
Wracając do dzisiejszego meczu momentami wyglądało to dobrze, widać poprawę w naszej grze, ale zabrakło najważniejszego czyli wykończenia akcji. Dzisiaj przy dobrze nastawionych celownikach moglibyśmy to spotkanie nawet wygrać, a nie zdobyliśmy punktu, takie życie. Jednak ten mecz dał trochę optymizmu przed następnym spotkaniem, nie odstawaliśmy od Lechii, nie byliśmy gorsi w tym meczu, to dobrze wróży na przyszłość.
Żyjemy i walczymy do końca!