Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22090
Stary 01.12.2019, 22:20
wg mnie taki scenariusz..
spadamy .. podejmujemy rekawice ( wbrew wszystkich zapowiedzią o 4 lidze )
ale na pokładzie zostaje stara gwardia.. czyli Brożek, Bury, Boguski, Błaszczykowski, Wasilewski, którzy będą grali za frytki.. i po awansie przejdą już na emeryture.. będą wspierani przez młodych czyli Bukse, Pawłowski, Hoyo itp.
a cała reszta, która jest coś warta czyli Basha, Savicevic, Sadlok itp zostaną sprzedani zeby ogarnąć budżet

jeśli bysmy nie awansowali w 1 roku to ogłaszamy upadłość
wg mnie taki scenariusz jest bardzo realny, ale mam nadzieję, że nie będziemy musieli go sprawdzać
Odpowiedz cytując