Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22089
Stary 01.12.2019, 22:17
Należałoby się skupić na planie ratowania klubu po spadku do I ligii... ale ego binarnego i żeglarza tego nie zakłada, królewicz będzie znów się napinał z randomowymi żydami na tt, a człowiek z żeglarską fryzurą znowu zapoda jakąś korpogadką, albo pojedzie na rowerze .... wie gdzie w barwach i wrzuci to na insta
Odpowiedz cytując