Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22088
Stary 01.12.2019, 22:00
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Trzeba zastanowić się na poważnie nad planem B czyli co będzie po spadku do I ligi.
Jak wtedy będzie wyglądał budżet?
Jak będzie wyglądał skład? - kto może zostać a kto na pewno odejdzie?
Czy jest jakaś kasa za telewizję w I lidze?
Co ze sponsorami - kto może zostać a kto odejdzie?
Zakładam, że w takim razie negocjujemy moratorium na spłatę długów w stosunku do WSZYSTKICH dłużników do czasu powrotu do ekstraklasy. Jak się wtedy zachowa miasto? Gdzie i za ile będziemy grali?
Zakładam, że pomimo I ligi 7-10 tysięcy na meczu będzie.

Ktoś się podejmie stworzenia jakiejś sensownej analizy?
Nie mając dostępu do kluczowych danych, jak choćby kontrakty piłkarzy? Pewnie nikt...

Pierwsza rzecz do zrobienia w przypadku ewentualnego spadku do I ligi to pewnie wniosek restrukturyzacyjny do sądu.
Odpowiedz cytując