|
Mecz OK. Szkoda, że Stolar został odsunięty tak późno.
Jako że zwykle suma szczęścia i pecha w dłuższym okresie wychodzi na "0" - tydzień temu w ramach szczęścia dostaliśmy karnego, dzisiaj był podwójny pech. Czekam na szczęście w kolejnym meczu.
Statystyka statystyką. Rok temu po rundzie zasadniczej mieliśmy tyle punktów, że biorąc pod uwagę kilka poprzednich sezonów na bank powinniśmy być w pierwszej ósemce. A nie byliśmy.
Teraz może byś odwrotnie -
Światełko w tunelu jest. Wydaje mi się, że piłkarze mieli pod koniec więcej sił niż w poprzednich meczach
|